Spermiogram ZADARMO

Vážení páni, zaujíma Vás, ako ste na tom s plodnosťou a v akom stave sú Vaše spermie? Myslíte si, že by ste splnili kritériá pre výber darcov spermií? Snažíte sa už dlhšiu dobu o dieťa, ale stále sa nedarí? Máte pocit, že problém môže byť na Vašej strane?

preèítajte si viac

Prevádzka počas vianočných sviatkov

Vzhľadom na obmedzenú prevádzku laboratórií IVF počas vianočných sviatkov nebude možné v našom centre plánovať kryoembryotransfery a inseminácie v termíne od 24.12.2018 do 3.1.2019. Ďakujeme za pochopenie.

preèítajte si viac

Atestácia MUDr. Dušana Jamrišku

S radosťou a rešpektom blahoželáme pánovi MUDr. Dušanovi Jamriškovi z nášho centra Sanatórium Helios SK v Martine k úspešnému zloženiu špecializačné atestačnej skúšky z Reprodukčnej medicíny.

preèítajte si viac

Sme jednotkou na Slovensku!

Sanatórium Helios v Martine patrí medzi TOP 5 kliník zaoberajúcich sa liečbou neplodnosti na svete a je PRVÉ na Slovensku. Vyhodnotila to ratingová agentúra Global Clinic Rating spomedzi 1810 svetových IVF kliník.

preèítajte si viac

Mrazenie spermií pre onkologických pacientov zdarma!

SANATÓRIUM HELIOS V MARTINE ponúka všetkým pánom, ktorých čaká onkologická liečba, ZAMRAZENIE SPERMIÍ ZDARMA! Všetkým onkologickým pacientom, ktorí plánujú v budúcnosti založenie rodiny, lekári odporúčajú dať si zamraziť svoje reprodukčné bunky ešte pred samotnou...

preèítajte si viac

Uzávierka cesty pod Strečnom

Upozorňujeme našich klientov na uzávierku cesty pod Strečnom. Upozorňujeme našich klientov, ktorí k nám cestujú v smere od Žiliny, že z dôvodu mimoriadnej situácie bude dňom 16. júla 2017 od 08:00 hod.realizovaná úplná uzávierka cesty I/18 v Strečnianskej úžine až do...

preèítajte si viac